Showroom Praha: 272 655 571 info@krby-praha.cz

Moderní elektrické E-one krby – NOVÁ REALITA INTERIÉRU

KAL FIRE E-ONE

Elektrický krb: Kalfire E-one

Kalfire E-one dává krbům zcela nový význam – zažijete oheň, jako jste ho ještě nezažili! E-one je elektrický dekorativní krb s krásnými plameny od kterých nebudete moct odtrhnout oči. E-one je špičkový elektrický krb bez nutnosti komínu, takže jej můžete umístit kamkoli chcete. Můžete také změnit vzhled hoření – od výšky plamene, žhnoucí uhlíky, barvy plamene až po zvuk praskání ohně – vytvořte si oheň dle vašich představ. Nekonečné možnosti, nulové emise.

Bezkonkurenční zážitek z ohně

Elektrické krby Kalfire jsou vybavené jedinečnými inovativními technologiemi, díky nimž je hoření v krbu velmi realistické a působí přirozeně. Krásné hoření, plameny a praskání dřeva navozují příjemnou a poklidnou atmosféru. E-one je nejrealističtější elektrický krb, jaký je v současné době k dispozici.

 

Bezpečné a snadné ovládání

Naše elektrické krby vytvářejí ve vašem pokoji příjemnou atmosféru stisknutím jednoho tlačítka. Kromě jednoduchého ovládání jsou krby E-one bezpečné, takže nemusíte mít obavy o vaše děti či domácí zvířata. Elektrický krb samozřejmě vydává teplo, ale nejedná se o přímé teplo, kde by hrozilo popálení.

 

Ekologické a efektivní

Chcete doma vytvořit útulnou a příjemnou atmosféru a užít si krásného hoření v krbu, který je navíc šetrný k životnímu prostředí? Všechny tyto požadavky splňují elektrické krby E-one s nulovými emisemi a bez nutnosti komínu. Jsou také dokonalou alternativou k plynovému krbu v případě, že nemáte v domě plynovou přípojku.

 

Ekonomické a efektivní

Kalfire E-one má nízkou spotřebu energie ve vaší domácnosti. Úsporu energie a ochranu životního prostředí dodržujeme i u balení tak, aby při montáži nevznikal zbytečný odpad. 

S Kalfire E-one si nevybíráte jen efektivní krb, ale především ekonomický, odolný a ekologický elektrický krb.

 

Funkční HOLO krb KAL FIRE E-ONE si můžete prohlédnout u nás na Showroomu.

Prohlédněte si video E-ONE od firmy KAL FIRE: Ongeëvenaarde vuurbeleving – Ontdek de Kalfire E-one 100F – YouTube

Chtěli byste se nás zeptat:

[supsystic-form id=12]